Menu

Kościelisko-Chotarz

długość trasy 5km, styl klasyczny i łyżwowy, ratrakowana

Kościelisko to istny raj dla miłośników narciarstwa biegowego. To właśnie tutaj u podnóża Giewontu warunki  terenowe i odpowiedni mikroklimat pozwalają na utrzymanie narciarskich  tras biegowych  przez kilka miesięcy w roku o wiele dłużej niż w innych zakątkach Polski. Trasa biegowa oficjalnie otwarta została w  stycznia 2013 roku i już w pierwszym sezonie jej funkcjonowania została okrzyknięta najlepszą i najpiękniejszą w Polsce stąd idea „Kościelisko dla Biegaczy”!

Zatem jeśli tylko lubisz ruch i propagujesz zdrowy tryb życia i nawet zimą chcesz się porusza i dotlenić świeżym górski powietrzem - przyjdź do Kościeliska.  Profesjonalnie przygotowana trasa biegowa oraz instruktorzy czekają  na Ciebie a przepiękna okolica a przede wszystkim piękne krajobrazy sprawią , że Kościelisko pozostanie na długo w Twojej pamięci!

Zakopane COS

3km, 5km styl klasyczny i łyżwowy ratrakowana

Trasa, należąca do Centralnego  Ośrodka Sportu (COS) w Zakopanem,  posiada homologację FIS, sztucznie śnieżna na niewielkim fragmencie, bardzo urozmaicona. Znajduje się w rejonie Wielkiej Krokwi.

Na Równi Krupowej Zakopane

ok. 5km styl klasyczny i łyżwowy ratrakowana

Umiejscowiona w samym centrum Zakopanego, w sąsiedztwie Krupówek - liczne zawijasy składające się na około 5km łatwej trasy, idealnej dla początkujących biegaczy